Baton proteinowy Go On Protein 33% Salted Caramel 50g x 25 szt.
Sposoby wysyłki






Formy płatności





Baton proteinowy Go On Protein 33% Salted Caramel 50g x 25 szt.
Go On Protein 33% Salted Caramel to doskonały sposób na uzupełnienie diety w białko, bez rezygnacji z przyjemności. Ten pyszny baton, bogaty w białko serwatkowe, został stworzony z myślą o osobach, które szukają smacznej, wygodnej i zdrowej przekąski.
Dlaczego baton Go On Protein?
- Wysoka zawartość białka: każdy baton zawiera aż 33% białka, które przyczynia się do budowy i utrzymania masy mięśniowej.
- Idealny smak: smak słonego karmelu to doskonałe połączenie słodyczy z nutą soli, które zadowoli Twoje podniebienie.
- Wygodne opakowanie: opakowanie zawiera 25 batonów po 50g, co stanowi idealny zapas dla osób aktywnych, sportowców, czy każdego, kto potrzebuje szybkiej, energetycznej przekąski w ciągu dnia.
- Zdrowy skład: baton jest wzbogacony o witaminy i jest idealnym rozwiązaniem, aby zastąpić niezdrowe słodycze.
Składniki: Białka mleka 31 %, błonnik rozpuszczalny (kukurydziany), orzeszki arachidowe 17%, substancja słodząca: maltitole; tłuszcze roślinne: palmowy nieutwardzony*, shea;substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; izolat sojowy, błonnik rozpuszczalny (akacjowy), skrobia z tapioki, sól, aromaty, substancje słodzące: sukraloza, glikozydy stewiolowe; emulgator: lecytyny (z soi); substancje wzbogacające: cytrynian magnezu, witamina C, niacyna, witamina E, kwas pantotenowy (B5), witamina B6, Tiamina (B1), witamina B12.
Właściwości produktu
| Waga | 1,25 kg |
| Opakowanie | Kartonik |
| Opakowanie zbiorcze | 1,25 kg (50g x 25 szt.) KARTON |
| Smak | Słony karmel |
Wartości odżywcze w 100g produktu
| Wartość energetyczna | 391 kcal |
| Wartość energetyczna | 1628kJ |
| Tłuszcze | 19 g |
| w tym nasycone | 9,3 g |
| Węglowodany | 21 g |
| w tym cukry | 2,8 g |
| Białko | 33 g |
| Sól | 880 mg |






