Czekolada ciemna z solą morską (fleur de sel) 60% 45g Cafe-Tasse
Produkty wysyłamy do godziny 13:00
15.99zł
Zamów w ciągu , a Wyślemy w poniedziałek (13.04.2026)!
Przewidywana dostawa: 14.04.2026
Na stanie
Sposoby wysyłki






Formy płatności





Czekolada ciemna z solą morską (fleur de sel) 60% 45g Cafe-Tasse
Przenieś się do brukselskiej kawiarni z tabliczką od kultowego domu czekolady Cafe-Tasse. Ta deserowa czekolada (60% kakao) została owinięta w charakterystyczny, brązowy papier kraft, który skrywa w sobie prawdziwy skarb – aksamitne kakao przełamane drobinkami Fleur de Sel.
„Kwiat soli” to najszlachetniejsza odmiana soli morskiej, która nie tylko nadaje czekoladzie delikatnej chrupkości, ale przede wszystkim genialnie podbija jej naturalną słodycz i głębię. To idealny format (45g), by mieć go zawsze przy sobie – w torebce lub kieszeni – gotowy na moment słodkiej ucieczki.
-
Styl: Rustykalne opakowanie, które zachwyca przed otwarciem.
-
Smak: Klasyczna słodko-czekoladowa baza z intrygującym, słonym finiszem.
-
Zastosowanie: Stworzona, by towarzyszyć filiżance mocnej kawy.
Czekolada deserowa z solą morską
Składniki: miazga kakaowa, cukier, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyna SOJOWA, sól morska (fleur de sel 0,4%), aromat naturalny waniliowy. Może zawierać jajka, mleko, orzechy, gluten.
Masa netto 45g
Masa kakaowa minimum 60%.
Wyprodukowano w Belgii przez CHOC AND CO SA/CAFE-TASSE
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Nazwa oryginalna: Cafe Tasse Bruxelles – Brussels – Chocolat Fin Artisanal – Noir Fleur de Sel 45g
Właściwości produktu
| Waga | 45 g |
| Zawartość kakao (%) | 60 |
| Kraj produkcji | Belgia |
| Rodzaj czekolady | Czekolada ciemna, Czekolada deserowa, Z dodatkami |
| Forma | W Tabliczce |
Wartości odżywcze w 100g produktu
| Wartość energetyczna | 521 kcal |
| Wartość energetyczna | 2170kJ |
| Tłuszcze | 32,6 g |
| w tym nasycone | 20,1 g |
| Węglowodany | 43,6 g |
| w tym cukry | 39,5 g |
| Białko | 7,7 g |
| Sól | 410 mg |








