Czekolada mleczna miechunka i banan 61% 50g Naive
Produkt dotępny na stanie
Produkty wysyłamy do godziny 13:00
Produkty wysyłamy do godziny 13:00
38.99zł
Zamów w ciągu , a Wyślemy dziś (15.05.2026)!
Przewidywana dostawa: 18.05.2026
Na stanie
Sposoby wysyłki






Formy płatności





Czekolada mleczna miechunka i banan 61% 50g Naive
Mleczna czekolada z miechunką (physalis, jagoda inkaska) i bananem, dzieło czekoladowego alchemika, Domantasa Užpalisa z domu czekolady Naive. Kakao z Boliwii, o nutach grejpfruta i ananasa. Owocowa eksplozja smaków.
Spróbuj też tabliczek Naive z colą, durianem, borowikami czy wołowiną.
Składniki: ziarna kakaowca*, cukier*, tłuszcz kakaowy*, MLEKO w proszku, miechunka (5%), banan (2%).
Zawiera MLEKO. Może zawierać śladowe ilości ORZECHÓW, ORZESZKÓW ZIEMNYCH, PSZENICY.
Masa kakaowa minimum 61%
Masa netto 50g.
Wyprodukowano na Litwie przez Naivu UAB
Nazwa oryginalna: NAIVE GOLDEN BERRY & BANANA SPECIALTY DARK/MILK CHOCOLATE
Właściwości produktu
| Zawartość kakao (%) | 61 |
| Waga | 50 g |
| Rodzaj czekolady | Czekolada mleczna |
| Kraj pochodzenia kakao | Boliwia |
| Kraj produkcji | Litwa |
Wartości odżywcze w 100g produktu
| Wartość energetyczna | 560 kcal |
| Wartość energetyczna | 2320kJ |
| Tłuszcze | 34 g |
| w tym nasycone | 17,5 g |
| Węglowodany | 53 g |
| w tym cukry | 36 g |
| Białko | 7,5 g |
| Sól | 20 mg |







