Baton proteinowy GO ON kakaowy 50g x 24 szt.
Produkty wysyłamy do godziny 13:00
86.99zł
Zamów w ciągu , a Wyślemy dziś (15.04.2026)!
Przewidywana dostawa: 16.04.2026
Na stanie
Sposoby wysyłki






Formy płatności





Baton proteinowy GO ON kakaowy 50g x 24 szt.
Szukasz pysznej i wygodnej przekąski, która dostarczy Ci solidnej porcji białka? Poznaj GO ON! Baton proteinowy kakaowy Sante – idealne wsparcie dla Twoich mięśni, niezależnie od tego, czy jesteś aktywny fizycznie, czy po prostu potrzebujesz energetycznego zastrzyku w ciągu dnia.
Ten wyjątkowy baton charakteryzuje się wysoką zawartością białka (aż 20%), które przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej. Bogaty, głęboki smak kakao sprawia, że to nie tylko funkcjonalny, ale i niezwykle smaczny dodatek do diety. Doskonale sprawdzi się po treningu, w drodze do pracy, na uczelni czy jako zdrowsza alternatywa dla tradycyjnych słodyczy.
Zestaw zawiera 24 batony po 50 g każdy, co jest bardzo ekonomicznym i praktycznym rozwiązaniem. Masz pewność, że Twoja ulubiona przekąska będzie zawsze pod ręką, gotowa do spożycia w każdej chwili.
Składniki: czekolada 25% (miazga kakaowa, cukier, tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyny (z soi), E492; naturalny aromat waniliowy), białka mleka 23,7%, syrop glukozowy, fruktooligosacharydy, nieutwardzony tłuszcz palmowy*, substancja wiążąca: maltitole; substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole; karob proszek, kakao 0,3%, substancje wzbogacające: witamina C, niacyna, witamina E, kwas pantotenowy (B5), witamina B6, tiamina (B1), witamina B12; aromat, emulgator: lecytyny (z soi).
Może zawierać gluten, orzeszki arachidowe i inne orzechy.
Właściwości produktu
| Waga | 1,2 kg |
| Opakowanie | Kartonik |
| Opakowanie zbiorcze | 1,2 kg (50g x 24 szt.) KARTON |
| Smak | Kakaowy |
Wartości odżywcze w 100g produktu
| Wartość energetyczna | 416 kcal |
| Wartość energetyczna | 1738kJ |
| Tłuszcze | 17 g |
| w tym nasycone | 9,2 g |
| Węglowodany | 44 g |
| w tym cukry | 29 g |
| Białko | 20 g |
| Sól | 100 mg |






