Czekolada ciemna 54,5% C811 10kg Callebaut
Sposoby wysyłki






Formy płatności





Czekolada ciemna 54,5% C811 10kg Callebaut
Mistrzowska konsystencja Twoich kremów Receptura C811 to odpowiedź na potrzeby twórców idealnych musów i ganache. Dzięki nieco niższej płynności, czekolada ta gwarantuje wyjątkową stabilność i aksamitną gładkość w masach na bazie tłuszczu. To ten sam kultowy, głęboki smak kakao, który znasz z klasycznej 811, ale w wersji zoptymalizowanej pod kątem perfekcyjnych tekstur, które zachwycą Twoich klientów.
Czekolada C811 to nie tylko kakao. To harmonijne połączenie słodko-kwaśnych nut, które nadają deserom lekkości i charakteru. Całość dopełniają głębokie, słodowe akcenty oraz subtelny, orzeźwiający aromat dzikich, ciemnych owoców leśnych. To smak, który ewoluuje z każdą sekundą degustacji.
Składniki: miazga kakaowa; cukier; tłuszcz kakaowy; emulgator: lecytyny (sojowe); naturalny aromat waniliowy.
Właściwości produktu
| Waga | 10 kg |
| Opakowanie | Zgrzewany worek |
| Rodzaj czekolady | Czekolada ciemna |
| Zawartość kakao (%) | 54,5 |
| Zawartość tłuszczu (%) | 35 |
Wartości odżywcze w 100g produktu
| Wartość energetyczna | 540 kcal |
| Wartość energetyczna | 2259kJ |
| Tłuszcze | 34,5 g |
| w tym nasycone | 20,7 g |
| Węglowodany | 47,2 g |
| w tym cukry | 44,5 g |
| Białko | 5,3 g |
| Sól | 10 mg |






