Czekolada ciemna 70% Sea Salt (sól morska) 70g Ocelot
Produkty wysyłamy do godziny 13:00
39.99zł
Zamów w ciągu , a Wyślemy w poniedziałek (13.04.2026)!
Przewidywana dostawa: 14.04.2026
Na stanie
Sposoby wysyłki






Formy płatności





Czekolada ciemna 70% Sea Salt (sól morska) 70g Ocelot
2 gwiazdki Great Taste!
W tabliczce ze szkockiej manufaktury zmielone ziarna kakaowca z kooperatywy w kongijskim rezerwacie Virunga (od Original Beans) łaczą się z solą morską, tworząc niecodzienną, luksusową kombinację sensoryczną. Pięknie, etycznie i ekologicznie.
Składniki: miazga kakaowa, nierafinowany cukier trzcinowy, tłuszcz kakaowy, sól morska 1.00%.
Może zawierać śladowe ilości mleka, orzechów, orzeszków ziemnych, nasion (w tym gorczycy i sezamu), soi, zbóż (gluten), jaj i selera.
Masa kakaowa minimum 70%.
Wyprodukowano w Szkocji przez Ocelot Craft Chocolate Limited.
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Nazwa oryginalna: Ocelot Sea Salt 70% Dark Chocolate
Właściwości produktu
Wartości odżywcze w 100g produktu
| Wartość energetyczna | 577 kcal |
| Wartość energetyczna | 2394kJ |
| Tłuszcze | 43 g |
| w tym nasycone | 26 g |
| Węglowodany | 34 g |
| w tym cukry | 29 g |
| Białko | 7 g |
| Sól | 1000 mg |








