Czekolada ciemna Strong 70% kakao 400 g Callebaut
Produkty wysyłamy do godziny 13:00
42.99zł
Zamów w ciągu , a Wyślemy w najbliższy dzień roboczy (01.05.2026)!
Przewidywana dostawa: 04.05.2026
Na stanie
Sposoby wysyłki






Formy płatności





Czekolada ciemna Strong 70% kakao 400 g Callebaut
Czekolada Ciemna Callebaut Strong 70% – Belgijska Klasyka (400 g)
Odkryj intensywność prawdziwej belgijskiej czekolady. Callebaut Strong 70% to propozycja dla tych, którzy szukają zdecydowanego, kakaowego uderzenia z subtelnymi nutami owocowymi. Dzięki wysokiej zawartości masy kakaowej, produkt ten charakteryzuje się głębokim smakiem, który dominuje w każdym deserze, nie będąc przy tym nadmiernie gorzkim.
Dlaczego warto wybrać Callebaut 70-30-38?
Intensywny profil smakowy: Wyraźne body palonego kakao z eleganckim, gładkim finiszem.
Forma Callets™: Małe kropelki (pastylki) ułatwiają dozowanie oraz gwarantują szybkie i równomierne rozpuszczanie.
Standardowa płynność (2/5): Idealna „złota proporcja”, która sprawia, że czekolada nadaje się do niemal każdego zastosowania cukierniczego.
Najwyższa jakość: Stworzona z mieszanki ziaren z Wybrzeża Kości Słoniowej, Ghany i Ekwadoru.
Zastosowanie w kuchni
Czekolada 70% od Callebaut to prawdziwy „multitasker” w rękach cukiernika. Doskonale sprawdzi się w:
Musach i kremach: Nadaje im sztywną strukturę i głęboki kolor.
Ganache: Tworzy aksamitne nadzienia do pralin i tortów.
Wypiekach: Idealna do brownies, muffinek i ciasteczek typu chocolate chip.
Polewach: Zapewnia piękny połysk i chrupkość po zatemperowaniu.
Właściwości produktu
| Waga | 400 g |
| Opakowanie | Zgrzewany worek |
| Rodzaj czekolady | Czekolada ciemna |
| Zawartość tłuszczu (%) | 39 |
Wartości odżywcze w 100g produktu
| Wartość energetyczna | 540 kcal |
| Wartość energetyczna | 2259kJ |
| Tłuszcze | 38,9 g |
| w tym nasycone | 23,3 g |
| Węglowodany | 30,8 g |
| w tym cukry | 26,3 g |
| Białko | 8,8 g |
| Sól | 20 mg |






