Czekolada mleczna ze słonym maślanym karmelem (wersja letnia) 70g Dolfin
Produkty wysyłamy do godziny 13:00
16.99zł
Zamów w ciągu , a Wyślemy w poniedziałek (13.04.2026)!
Przewidywana dostawa: 14.04.2026
Na stanie
Sposoby wysyłki






Formy płatności





Czekolada mleczna ze słonym maślanym karmelem (wersja letnia) 70g Dolfin
Słoneczne wspomnienie zamknięte w czekoladzie Kolekcja Vintage Summer to limitowana edycja od domu czekolady Dolfin, która łączy rzemieślniczą perfekcję z radosnym, letnim designem. Ta tabliczka to hołd dla jednego z najbardziej uwielbianych połączeń smakowych na świecie: słodkiego, maślanego karmelu i przełamującej go szczypty soli morskiej, zatopionych w gęstej, mlecznej czekoladzie (37% kakao).
Dlaczego zakochasz się w tej tabliczce?
-
Karmelowa tekstura: Wewnątrz czekolady znajdziesz drobne, chrupiące drobinki solonego karmelu, które powoli rozpuszczają się na języku.
-
Maślany aromat: Dodatek prawdziwego masła nadaje karmelowi głęboki, domowy smak, który idealnie współgra z mlecznym profilem belgijskiej czekolady.
-
Efektowne opakowanie: Design w stylu vintage sprawia, że ta tabliczka wygląda jak pocztówka z wakacji. To idealny, niezobowiązujący prezent, który cieszy oko jeszcze przed spróbowaniem.
-
Najwyższa jakość: Czysty tłuszcz kakaowy i brak sztucznych aromatów to standard, za który klienci na całym świecie cenią markę Dolfin.
Czekolada mleczna
Składniki: cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, MLEKO pełne w proszku, karmel z MASŁEM solonym 10% (cukier, syrop glukozowy, crème fraîche (mleko) z Normandii, MASŁO solone AOP z Isigny (mleko) 4,1%, MLEKO odtłuszczone w proszku, sól morska z Guérande 1,6%), emulgator: lecytyna SOJOWA, sól z Guérande, naturalne aromaty, naturalny aromat waniliowy. Może zawierać orzechy, gluten, jaja i sezam.
Masa kakaowa minimum 37%.
Masa netto 70g
Wyprodukowano w Belgii przez Dolfin SA
Inne nazwy: Dolfin Salted Butter Caramel, Dolfin Chocolat au lait Caramel au beurre salé
Właściwości produktu
| Zawartość kakao (%) | 37 |
| Waga | 70 g |
| Rodzaj czekolady | Czekolada mleczna, Z dodatkami |
| Kraj pochodzenia kakao | Blend |
| Kraj produkcji | Belgia |
| Forma | W Tabliczce |
Wartości odżywcze w 100g produktu
| Wartość energetyczna | 536 kcal |
| Wartość energetyczna | 2235kJ |
| Tłuszcze | 32 g |
| w tym nasycone | 19 g |
| Węglowodany | 55 g |
| w tym cukry | 53 g |
| Białko | 6,3 g |
| Sól | 400 mg |






