Czekolada o smaku miodowym honey 33,2% 2,5 kg Callebaut
Produkty wysyłamy do godziny 13:00
249.99zł
Zamów w ciągu , a Wyślemy w poniedziałek (13.04.2026)!
Przewidywana dostawa: 14.04.2026
Na stanie
Sposoby wysyłki






Formy płatności





Czekolada o smaku miodowym honey 33,2% 2,5 kg Callebaut
Ciesz się czystą rozkoszą wysokiej jakości belgijskiej czekolady w połączeniu z delikatnym smakiem naturalnego miodu. Miodowe Callets™ to wyjątkowy produkt, łączący tradycyjnie wytwarzaną mleczną czekoladę Callebaut® z odrobiną prawdziwego miodu. Efektem tego połączenia jest kusząca czekolada o mleczno-śmietankowo-karmelowym smaku, o przyjemnej słodyczy i wyraźnie zaznaczonych nutach miodu. Oferujemy Ci nieograniczone możliwości zastosowania miodowych Callets™, zarówno podczas wyrobu formowanych i oblewanych produktów, jak również do aromatyzowania ganache, nadzień, kremów do ciastek, lodów, musów i napojów. Dzięki naszym Callets™ możesz również eksperymentować z różnymi technikami rozpuszczania, temperowania i chłodzenia czekolady, bez obaw o swoje kubki smakowe – docenią Twoją kreatywność! Ta wyjątkowa czekolada składa się w 100% z mlecznej czekolady połączonej z naturalnym miodem, bez dodatku sztucznych aromatów czy konserwantów. Jej płynność jest standardowa, co oznacza, że możesz ją stosować tak samo jak zwykłą czekoladę mleczną do oblewania, formowania, maczania i nadawania aromatu swoim wypiekom. Nasze miodowe Callets™ to kompozycja doskonała dla wszystkich miłośników wyrafinowanego smaku czekolady i delikatnego miodu. Nie zwlekaj, sięgnij po nasze miodowe Callets™ i odkryj nową, niezwykłą paletę smaków, która oczaruje Twoje podniebienie. Ofiaruj sobie i swoim bliskim niezapomniane doznania smakowe dzięki czekoladzie Callebaut, mistrzostwu i pasji w jednym produkcie.
Właściwości produktu
| Waga | 2,5 kg |
| Opakowanie zbiorcze | 10 kg (4 x 2,5 kg) KARTON |
| Pakowanie | Zgrzewany worek z zapięciem strunowym |
| Rodzaj czekolady | Smakowe kolorowe |
| Forma | W Pastylkach (Kuwertura) |
| Płynność czekolady | 3 |
| Zawartość kakao (%) | 33,2 |
| Zawartość tłuszczu (%) | 36,6 |
| Zawartość mleka (%) | 21,1 |
| Smak | Miodowy |
Wartości odżywcze w 100g produktu
| Wartość energetyczna | 567 kcal |
| Wartość energetyczna | 2372kJ |
| Tłuszcze | 36,6 g |
| w tym nasycone | 22 g |
| Węglowodany | 51,7 g |
| w tym cukry | 49,9 g |
| Białko | 6,6 g |
| Sól | 210 mg |








