Czekolada ciemna 70% Honduras 50g Georgia Ramon
Produkty wysyłamy do godziny 13:00
43.99zł
Zamów w ciągu , a Wyślemy w poniedziałek (13.04.2026)!
Przewidywana dostawa: 14.04.2026
Na stanie
Sposoby wysyłki






Formy płatności





Czekolada ciemna 70% Honduras 50g Georgia Ramon
Georgia Ramon Honduras 70% – Owocowa esencja z kooperatywy APACH
Ta tabliczka to dowód na to, że etyka i genialny smak idą w parze. Wykonana z ekologicznych ziaren odmiany Trinitario, pochodzących od drobnych rolników zrzeszonych w kooperatywie APACH w Hondurasie. To czekolada z „duszą”, w której każda kostka opowiada historię starannej selekcji i rzemieślniczej obróbki.
Honduras 70% charakteryzuje się niezwykle głębokim profilem. Zapomnij o prostej goryczy – tutaj poczujesz delikatną słodycz miodu, przeplataną nutami suszonych owoców (daktyle, rodzynki) oraz subtelnym, kremowym finiszem. To jedna z tych tabliczek, które pokazują, jak różnorodne potrafi być kakao.
-
Pochodzenie: Honduras, region Cuyamel (kooperatywa APACH).
-
Profil smakowy: Miód, suszone owoce, kremowe kakao.
Gorzka czekolada
Składniki: miazga kakaowa, nierafinowany cukier trzcinowy, tłuszcz kakaowy.
Może zawierać śladowe ilości MLEKA i ORZECHÓW.
Masa kakaowa min. 70%.
Produkt bezglutenowy.
Masa netto 50 g.
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Wyprodukowano w Niemczech przez Georgia Ramon GmbH & Co. KG
Nazwa oryginalna: Georgia Ramon Honduras APACH Cooperative Trinitario 70% Dunkle Schokolade
Właściwości produktu
| Zawartość kakao (%) | 70 |
| Waga | 50 g |
| Rodzaj czekolady | Czekolada ciemna, Czekolada gorzka |
| Kraj pochodzenia kakao | Honduras |
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Forma | W Tabliczce |
Wartości odżywcze w 100g produktu
| Wartość energetyczna | 556 kcal |
| Wartość energetyczna | 2328kJ |
| Tłuszcze | 39 g |
| w tym nasycone | 24 g |
| Węglowodany | 35 g |
| w tym cukry | 30 g |
| Białko | 10 g |
| Sól | 10 mg |









