Czekolada mleczna Haiti 58% 50g Georgia Ramon [data 22/6/2026]
Produkty wysyłamy do godziny 13:00
Pierwotna cena wynosiła: 43.99zł.39.59złAktualna cena wynosi: 39.59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 43.99zł
Zamów w ciągu , a Wyślemy w najbliższy dzień roboczy (01.05.2026)!
Przewidywana dostawa: 04.05.2026
Na stanie
Sposoby wysyłki






Formy płatności





Czekolada mleczna Haiti 58% 50g Georgia Ramon [data 22/6/2026]
Czekolada Georgia Ramon Haiti 58% to aksamitnie gładka tabliczka o zrównoważonej słodyczy i wyrazistych nutach śmietankowo-mlecznych z owocowo-orzechowym posmakiem, stworzona z najlepszych haitańskich ziaren kakao.
Należy do kategorii czekolad „darkmilk„, mlecznych o wyższej zawartości kakao.
Czekolada mleczna
Składniki: miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, pełne MLEKO w proszku, nierafinowany cukier trzcinowy.
Może zawierać śladowe ilości orzechów, orzeszków ziemnych i sezamu.
Produkt bezglutenowy.
Masa kakaowa minimum 58%.
Masa netto 50g
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Wyprodukowano w Niemczech przez Georgia Ramon GmbH & Co. KG
Właściwości produktu
| Zawartość kakao (%) | 58 |
| Waga | 50 g |
| Rodzaj czekolady | Czekolada mleczna |
| Kraj pochodzenia kakao | Haiti |
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Forma | W Tabliczce |
| Kolor | Różowy |
Wartości odżywcze w 100g produktu
| Wartość energetyczna | 604 kcal |
| Wartość energetyczna | 2529kJ |
| Tłuszcze | 49 g |
| w tym nasycone | 30 g |
| Węglowodany | 30 g |
| w tym cukry | 28 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | 210 mg |







