Czekolada mleczna Peanut Butter 47% 50g Naive
Produkty wysyłamy do godziny 13:00
37.99zł
Zamów w ciągu , a Wyślemy w najbliższy dzień roboczy (29.05.2026)!
Przewidywana dostawa: 01.06.2026
Na stanie
Sposoby wysyłki






Formy płatności





Czekolada mleczna Peanut Butter 47% 50g Naive
Połączenie czekolady i masła orzechowego to absolutny klasyk, ale litewska manufaktura Chocolate Naive wnosi je na zupełnie nowy, niespotykany dotąd poziom rzemiosła. Czekolada Peanut Butter 47% z flagowej kolekcji Equator to bezkompromisowa interpretacja tego kultowego smaku, stworzona z myślą o najbardziej wymagających podniebieniach.
Zamiast popularnych na rynku, przesłodzonych i sztucznie aromatyzowanych wyrobów, Domantas Užpalis proponuje tabliczkę typu bean-to-bar z wysoką (jak na czekoladę mleczną) zawartością kakao – aż 47%. Sekretem jej genialnego smaku jest autorskie masło orzechowe, produkowane na miejscu z idealnie upieczonych, złotych fistaszków. Zostało ono mistrzowsko wmiksowane bezpośrednio w aksamitną masę czekoladową, dzięki czemu każdy kęs to perfekcyjny balans między głębią kakao a bogatym, orzechowym wnętrzem.
Profil smakowy i tekstura
Czekolada charakteryzuje się niezwykle gładką, kremową i wręcz maślaną teksturą, która błyskawicznie rozpływa się na języku, uwalniając intensywny, głęboki smak.
Pierwsze wrażenie: Apetyczny, intensywny zapach świeżo prażonych orzeszków ziemnych połączony z ciepłym aromatem mlecznej czekolady.
Główny profil smakowy: Bardzo bogaty i kremowy smak masła orzechowego, przełamany szlachetną nutą kakao oraz delikatnym akcentem soli, która idealnie podbija słodycz.
Posmak (finisz): Długi, satysfakcjonujący i czysty, z wyraźnym tonem słonego karmelu i prażonych fistaszków.
Filozofia Chocolate Naive
Litewska manufaktura Chocolate Naive to jedna z najbardziej cenionych pracowni czekolady rzemieślniczej w Europie. Kolekcja Equator celebruje składniki rosnące wokół równika, łącząc je w nieoczywisty sposób z najwyższej jakości ziarnami kakao. Marka słynie z tego, że cały proces – od selekcji surowych ziaren, przez ich wypalanie, aż po produkcję własnych dodatków (takich jak tutejsze masło orzechowe) – kontroluje samodzielnie w swojej fabryce, unikając jakichkolwiek półproduktów czy przemysłowych ulepszaczy.
Spróbuj też tabliczek Naive z colą, durianem, borowikami czy wołowiną.
Składniki: ziarna kakaowca, cukier trzcinowy, tłuszcz kakaowy, ORZESZKI ZIEMNE 20%, MLEKO w proszku, sól morska.
Może zawierać śladowe ilości innych rodzajów ORZECHÓW i PSZENICY.
Masa kakaowa minimum 47%
Masa netto 50g.
Wyprodukowano na Litwie przez Naivu UAB
Właściwości produktu
| Zawartość kakao (%) | 47 |
| Waga | 50 g |
| Rodzaj czekolady | Czekolada mleczna, Z dodatkami |
| Kraj pochodzenia kakao | Blend |
| Kraj produkcji | Litwa |
Wartości odżywcze w 100g produktu
| Wartość energetyczna | 727,5 kcal |
| Wartość energetyczna | 2243kJ |
| Tłuszcze | 41,8 g |
| w tym nasycone | 22,8 g |
| Węglowodany | 34 g |
| w tym cukry | 28,5 g |
| Białko | 7,5 g |
| Sól | 285 mg |






