Czekolada mleczna z kawą 70g Dolfin
Produkty wysyłamy do godziny 13:00
16.99zł
Zamów w ciągu , a Wyślemy w poniedziałek (13.04.2026)!
Przewidywana dostawa: 14.04.2026
Na stanie
Sposoby wysyłki






Formy płatności





Czekolada mleczna z kawą 70g Dolfin
Twoja chwila wytchnienia w belgijskim stylu
Wyobraź sobie filiżankę gęstego, kremowego cappuccino podaną w formie tabliczki czekolady. Mleczna czekolada Dolfin z kawą to propozycja dla tych, którzy nie uznają kompromisów między miłością do kakao a pasją do kofeiny. Belgijscy mistrzowie połączyli tu klasyczną bazę o zawartości 37% kakao z drobno mielonymi ziarnami kawy, tworząc kompozycję energetyzującą i niezwykle elegancką.
Dlaczego ta tabliczka to strzał w dziesiątkę?
-
Głęboki aromat: Dodatek prawdziwej, mielonej kawy sprawia, że zapach czekolady uwalnia się tuż po otwarciu charakterystycznej koperty.
-
Delikatna tekstura: Kawa jest zmielona tak drobno, by wzbogacać smak, nie zakłócając przy tym jedwabistej gładkości belgijskiej czekolady.
-
Naturalna energia: To idealna przekąska na „popołudniowy spadek formy” – słodycz, która pobudza zmysły.
-
Tradycja Dolfin: Jak każda tabliczka tej marki, czekolada powstaje wyłącznie z naturalnych składników, bez zbędnych dodatków roślinnych innych niż masło kakaowe.
Skład: cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, MLEKO pełne w proszku, kawa mielona (2%), emulgator: lecytyna SOJOWA, naturalny aromat waniliowy. Informacja dla alergików: Może zawierać śladowe ilości orzechów, glutenu, jajek i sezamu.
Masa kakaowa minimum 37%.
Wyprodukowano w Belgii przez Dolfin SA.
Masa netto 70g.
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Inna nazwa: Dolfin Melkchocolade met koffie / Milk chocolate with coffee
Spróbuj też tabliczek Dolfin z cynamonem, masala chai czy maślanym karmelem.
Właściwości produktu
| Zawartość kakao (%) | 37 |
| Waga | 70 g |
| Rodzaj czekolady | Czekolada mleczna, Z dodatkami |
| Kraj pochodzenia kakao | Blend |
| Kraj produkcji | Belgia |
| Forma | W Tabliczce |
Wartości odżywcze w 100g produktu
| Wartość energetyczna | 547 kcal |
| Wartość energetyczna | 2280kJ |
| Tłuszcze | 34 g |
| w tym nasycone | 21 g |
| Węglowodany | 52 g |
| w tym cukry | 50 g |
| Białko | 6,9 g |
| Sól | 170 mg |






