Czekolada mleczna z sezonowaną wołowiną Dry-Aged Beef 62% 50g Naive
Produkty wysyłamy do godziny 13:00
53.99zł
Zamów w ciągu , a Wyślemy w najbliższy dzień roboczy (01.05.2026)!
Przewidywana dostawa: 04.05.2026
Na stanie
Sposoby wysyłki






Formy płatności





Czekolada mleczna z sezonowaną wołowiną Dry-Aged Beef 62% 50g Naive
Czekolada z… suszoną wołowiną? Do czekolady trafił sezonowany stek z Angusa, z masłem i borówkami. Szalone dzieło czekoladowego alchemika, Domantasa Užpalisa z domu czekolady Naive.
Spróbuj też czekolad Naive z durianem, borowikami czy colą.
Składniki: ziarna kakaowca*, cukier trzcinowy*, tłuszcz kakaowy*, suszony stek wołowy*, MASŁO, MLEKO w proszku, borówka brusznica*, sól morska*, pieprz czarny*.
*rosnące dziko lub z uprawy naturalnej
Zawiera MLEKO. Może zawierać śladowe ilości ORZECHÓW i ORZESZKÓW ZIEMNYCH.
Masa kakaowa minimum 62%.
Masa netto 50g.
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Wyprodukowano na Litwie przez Naivu UAB
Właściwości produktu
| Zawartość kakao (%) | 62 |
| Waga | 50 g |
| Rodzaj czekolady | Czekolada mleczna |
| Kraj pochodzenia kakao | Blend |
| Kraj produkcji | Litwa |
| Forma | W Tabliczce |
Wartości odżywcze w 100g produktu
| Wartość energetyczna | 572 kcal |
| Wartość energetyczna | 2396kJ |
| Tłuszcze | 38 g |
| w tym nasycone | 23 g |
| Węglowodany | 44 g |
| w tym cukry | 27 g |
| Białko | 6 g |
| Sól | 44 mg |








