Czekolada biała z praliną i ryżem preparowanym 41g Cafe-Tasse
Produkty wysyłamy do godziny 13:00
15.99zł
Zamów w ciągu , a Wyślemy w poniedziałek (25.05.2026)!
Przewidywana dostawa: 26.05.2026
Na stanie
Sposoby wysyłki






Formy płatności





Czekolada biała z praliną i ryżem preparowanym 41g Cafe-Tasse
Słynny belgijski dom czekolady Cafe-Tasse prezentuje pyszne połączenie białej czekolady z praliną z orzechów laskowych i ryżem preparowanym. Wygodny format 41g czekolady w formie sztabki.
Czekolada biała z praliną z orzechów laskowych i ryżem preparowanym
Składniki: cukier, pełne MLEKO w proszku, tłuszcz kakaowy, ORZECHY LASKOWE (10,2%), miazga kakaowa, ryż preparowany (2%), bezwodny tłuszcz MLECZNY, emulgator: lecytyna SOJOWA, aromat naturalny waniliowy.
Alergeny: Zawiera mleko, orzechy i lecytynę z soi. Może zawierać jajka, inne orzechy, gluten.
Zawartość tłuszczu kakaowego 27%
Masa netto 41g
Wyprodukowano w Belgii przez CHOC AND CO SA/CAFE-TASSE
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Właściwości produktu
| Waga | 45 g |
| Rodzaj czekolady | Czekolada biała, Z dodatkami |
| Kraj produkcji | Belgia |
| Forma | W Tabliczce |
| Smak | Orzechowy |
Wartości odżywcze w 100g produktu
| Wartość energetyczna | 553 kcal |
| Wartość energetyczna | 2306kJ |
| Tłuszcze | 34,9 g |
| w tym nasycone | 18 g |
| Węglowodany | 54,2 g |
| w tym cukry | 51,4 g |
| Białko | 6,6 g |
| Sól | 170 mg |






