Czekolada biała z malinami 50g Willie’s Cacao
Produkt dotępny na stanie
Produkty wysyłamy do godziny 13:00
Produkty wysyłamy do godziny 13:00
15.99zł
Zamów w ciągu , a Wyślemy dziś (14.05.2026)!
Przewidywana dostawa: 15.05.2026
Na stanie
Sposoby wysyłki






Formy płatności





Czekolada biała z malinami 50g Willie’s Cacao
Na bazie niezwykłej białej czekolady Willie’s Cacao El Blanco powstaje tabliczka z dodatkiem soczystych liofilizowanych malin. Pięknie krótki skład, niecodzienny różowy kolor i intensywność smaków.
Produkt niezwykłej manufaktury z angielskiego Devon. Spróbuj również białej z matchą czy mlecznej z płatkami soli morskiej.
Składniki: tłuszcz kakaowy, MLEKO w proszku 32,6%, nierafinowany cukier trzcinowy, maliny 4%
Masa netto 50g
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii.
Właściwości produktu
| Waga | 50 g |
| Rodzaj czekolady | Czekolada biała, Z dodatkami |
| Kraj pochodzenia kakao | Wenezuela |
| Kraj produkcji | Anglia, Wielka Brytania |
| Forma | W Tabliczce |
Wartości odżywcze w 100g produktu
| Wartość energetyczna | 616 kcal |
| Wartość energetyczna | 2560kJ |
| Tłuszcze | 45,6 g |
| w tym nasycone | 28,1 g |
| Węglowodany | 42,7 g |
| w tym cukry | 39,8 g |
| Białko | 8 g |
| Sól | 200 mg |






