Czekolada biała z całymi solonymi pistacjami Quantum 500g DOMORI
Produkty wysyłamy do godziny 13:00
199.00zł
Zamów w ciągu , a Wyślemy w poniedziałek (13.04.2026)!
Przewidywana dostawa: 14.04.2026
Na stanie
Sposoby wysyłki






Formy płatności





Czekolada biała z całymi solonymi pistacjami Quantum 500g DOMORI
500 gramów przyjemności w postaci najbardziej pistacjowej białej czekolady! Odkryj wyjątkowe połączenie aksamitnej białej czekolady od renomowanego włoskiego Domu Czekolady DOMORI z chrupiącymi, solonymi sycylijskimi pistacjami. Długi, satysfakcjonujący finisz jest świadectwem starannie dobranych, najwyższej jakości składników. To nie tylko czekolada, to doświadczenie. Pozwól sobie na chwilę luksusu z Domori!
Biała czekolada z solonymi pistacjami
Składniki: MLEKO w proszku, tłuszcz kakaowy, solone kruszone PISTACJE 20%, cukier, emulgator: lecytyna słonecznikowa, ekstrakt waniliowy. Może zawierać śladowe ilości innych rodzajów orzechów i soi.
Produkt bezglutenowy.
Masa netto 500g.
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Wyprodukowano we Włoszech przez DOMORI SpA
Nazwa oryginalna: DOMORI Quantum Pistacchio Cioccolato 500g
Właściwości produktu
| Waga | 500 g |
| Rodzaj czekolady | Czekolada biała, Z dodatkami |
| Kraj produkcji | Włochy |
| Kraj pochodzenia kakao | Blend |
Wartości odżywcze w 100g produktu
| Wartość energetyczna | 2490 kcal |
| Wartość energetyczna | 599kJ |
| Tłuszcze | 44 g |
| w tym nasycone | 22 g |
| Węglowodany | 37 g |
| w tym cukry | 36 g |
| Białko | 13 g |
| Sól | 760 mg |







